Kontakt :
Tel.+48 501 257 294
e-mail: biuro@bussline.plZapraszamy Państwa do wyrażenia opinii na temat świadczonych przez nas usług . Każda opinia , uwaga sugestia jest dla nas bardzo ważną informacją , która pozwala nam wychodzić naprzeciw nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów. Dzięki Wam cały czas podnosimy standard świadczonych usług.

...

W zeszłym tygodniu wypożyczałam BUS-a z tej firmy na wesele. Nie mam żądnych zastrzeżeń. Wszystko przebiegło bezproblemowo, a Panowie są przesympatyczni. Polecam każdemu !!! Dziękuję w imieniu swoim i wszystkich gości, którzy bez problemu i na czas dojechali na miejsce!!!

Katarzyna Barczak

Jesteśmy bardzo zadowoleni w obsługi naszego wyjazdu. Na trasie bus był prowadzony przez wprawnego kierowcę i bardzo sprawnie pokonał trasę. Zdążyliśmy na konferencję i wszystkie uzgodnienia były realizowane. Powrót przebieg w odpowiednim czasie. Wszystkie oczekiwania co do nas zostały spełnione, jesteśmy zadowolone . Firma godna polecenia.  

Jolenta Szott

Pani Lidio,

Bardzo dziękuję w imieniu kolegów i koleżanek za profesjonalne wykonanie usługi przez Pana Krzysztofa – świetny kierowca.

Pozdrawiam / Kind regards,

Jakub KAŁEK
BD & Marketing Assistant

RSM Poland

Sympatyczna obsługa, bardzo profesjonalni kierowcy i komfortowy, świetnie wyposażony autokar - dzięki Waszej firmie nasza szkolna wycieczka była dopięta na ostatni guzik, dziękujemy! Dzieciaki wróciły zadowolone, a my już planujemy kolejny wyjazd z okazji zakończenia roku szkolnego - na pewno ponownie zwrócimy się do Was o pomoc w przewozie osób.


Nauczyciele z poznańskiej "Czwórki"

Dzięki BUS S-line nasz grupowy transfer z lotniska przebiegł bez najmniejszego problemu - jesteśmy pod wrażeniem! Wszystko punktualnie, świetne warunki przejazdu i bardzo miły Pan kierowca - firma jak najbardziej godna polecenia, z przyjemnością skorzystamy z usługi przewozu osób podczas kolejnej wizyty w Poznaniu. Pozdrawiamy!

Goście z Warszawy

Witam Panie Cezary,

Na początku oboje z żoną chcemy bardzo podziękować za obsługę transportową naszego wesela. Kierowcy z którymi mieliśmy przyjemność współpracować byli bardzo sympatyczni. Naprawdę bardzo jesteśmy zadowoleni.

Pozdrawiam
Adam i Marta Majchrowicz